• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!
Členská zmluva
Provízny systém
Budovanie online siete

Zavoláme Ti!

Ak máš pocit, že by si o tomto obchode hovoril radšej osobne so mnou, alebo s mojim spolupracovníkom, zadaj
tvoje meno:

 

Prosíme Vás zadajte kód krajiny vedľa Vášho telefónneho čísla

tvoje telefónne číslo:

 

alebo kontakt na Skype:

 

alebo tvoju e-mailovú adresu:

 

napíšte text

captcha
zmeniť text

 

Čo je potrebné vedieť o odmeňovacom systéme DXN

 

 

Stručne o príjme v MLM

 

Úniková cesta pre tých, čo majú z neznalosti prameniaci neochvejný odpor k MLM

 

Kto sa zaoberal alebo len počul o odmeňovaní v MLM, ten vie, že po dosiahnutí istej úrovne
v budovaní siete, je možnosť zarábať "nekresťanské" peniaze. Preto ( podľa mňa ) nie je treba
počítať koľko zarobím, keď mám niekoľko registrovaných zákazníkov a tí si objednajú pre svoju spotrebu jednu - dve krabice kávy. Pošepkám Ti: je to veľmi málo, takmer nič.

 

V systéme MLM sú zo začiatku peniaze z priameho predaja. Kúpiš za veľkoobchodnú cenu a predáš za maloobchodnú. Rozdiel je Tvoj. Ale toto nerob! Vo vlastnom záujme! Pokiaľ nebudeš budovať sieť, potom sa dostaneš do polohy, akoby si bol distribútorom; aby si mal príjem, musíš predávať. Ak dobre uvažujem, ľudia sa  registrujú do tejto obchodnej činnosti preto, aby mali pasívny príjem, a aby sa stali finančne nezávislými. Preto NEPREDÁVAJ výrobky! Musíš predať možnosť stať sa stálym zákazníkom. Nie je ťažké vypočítať,  pri akom množstve kúpených výrobkov sa vyplatí niekoho registrovať. Odporúčam: ponúkni nákup so zľavami i vtedy, pokiaľ niekto nechce budovať sieť ( alebo zatiaľ nevie, čo chce ) a výrobky kupuje len pre vlastnú spotrebu.

 

To však neznamená, že pokiaľ niekto chce kúpiť len jednu krabicu kávy, že mu ju nepredáš. Tomu to musíš predať. Len dávaj pozor nato, aby to nebolo Tvojím cieľom. V MLM je najdôležitejšie kopírovanie. Pokiaľ budeš  kŕčovito predávať, budú to kopírovať i ďalší ľudia (nebudeš mať registrovaných zákazníkov). Pokiaľ budeš uvoľnený, bez kŕčov predostrieš možnosti tohto obchodu ( nie výrobky! ), bude to sympatické, ľuďom sa to bude páčiť aj oni to budú chcieť takto robiť.

 

Povinnosti, očakávania od DXN odmeňovacieho systému

 

Pre mňa je tento bod najdôležitejší v mojom rozhodnutí, pretože v systémoch MLM, ktoré poznám, tento bod chýbal.

 

Musím však podotknúť, že i bez tohto bodu by som sa do toho pustil. Výrobok - ako káva
s Ganodermou -  je zdravý a je garanciou úspechu pre toho, kto je ochotný tvrdo pracovať.

 

Ale pozrime sa na povinnosti, ktoré niektorým budovateľom siete berú chuť, na druhej strane podľa úspešných sietiarov bez chuti nie je obchod úspešný.  Trochu by som s tým polemizoval. Možná, že po určitú dobu dokážeme niekoho prinútiť, aby dosiahol určitý výsledok, ale dlhodobo nakoniec zostane len jeho vnútorná motivácia. Vlastnú, vnútornú motiváciu je veľmi ťažké(alebo nemožné) trvale vytvoriť na základe vonkajších podnetov. Sú profesionáli - odborníci (motivační tréneri), s pomocou ktorých sa dajú dočasne dosiahnuť efektné výsledky, ale to je  k ozajstnému úspechu málo. K dlhodobým výsledkom je potrebné Tvoje úprimné presvedčenie, prameniace z viery a vytrvalosti, a nie z povinnosti dosiahnuť výkon.

 

V odmeňovacom systéme DXN nerozlišujeme medzi stálymi  zákazníkmi a medzi  tými, ktori chcú budovať sieť. To znamená, že i ten, kto je stálym zákazníkom, môže tiež budovať sieť.
K štatútu stáleho zákazníka je potrebné, aby zaregistrovaný člen kúpil 1 výrobok v priebehu roka.

 

Pokiaľ chceš mať mesačnú odmenu za svoje vlastné nákupy, musíš v danom mesiaci kúpiť výrobky v hodnote 100 bodov. Každý výrobok má svoju bodovú hodnotu. Nájdeš ju
v menu "Na stiahnutie", je vyznačená na objednávke. Chcem zdôrazniť, že za hodnotu 100 bodov zaplatíš približne  50 až  66 Eur. Nákup v tejto hodnote je povinný vtedy, pokiaľ chceš mať príjem zo svojho mesačného nákupu. Ak  to nesplníš, nič sa nestane, len v tom mesiaci nebudeš mať oprávnenie na bonus.


Pokiaľ  chceš dostať bonus aj z nákupov zo siete,  potom musia byť v sieti dohromady nákupy za 200 bodov.

 

Hore uvedené očakávané nákupy sú tak minimálne, že u toho, kto splní len tieto výsledky, sú i  jeho predpokladané príjmy  zanedbateľné.

 

Body za nákupy v danom mesiaci sa sčítavajú - to znamená, že pokiaľ máš v danom mesiaci  100 bodov vlastných, sieť dosiahla nákupy v hodnote 800 bodov, potom nasledujúci mesiac začínaš z úrovne 900 bodov.

 

Hodnota bodov (4500) je dôležitá na dosiahnutie pozície Star Agent ( riaditeľ ), ktorá sa dá dosiahnuť za päť mesiacov s mesačnou produkciou 900 bodov.

 

V tomto odmeňovacom systéme sa nestretávame s predbehnutím, oddelením, mesačným vynulovaním, povinným nákupom a pod..

 

Bonusy v  DXN MLM systéme

 

DXN MLM  sa skladá z niekoľkých sieťových bonusov

 

Skupinový mesačný bonus (mesačne 100PPV a 300PGPV) 6% - 21%
Riaditeľský skupinový bonus 25% - 37%
Rozvojový bonus 15%
Odmena z medzinárodnej siete 2%
Bonus pre vedúceho 15%
Prémiové zájazdy so seminárom 2%
Jednorazová hotovostná odmena cca150 Eur

Jednorazová  hotovostná cestovná odmena cca 1000 Eur

 

Ku každému výkonu (dosiahnuté body) sa viaže výkonnostná odmena. Rozdiel výkonnostných odmien medzi Tebou a Tvojimi spolupracovníkmi je Tvoja odmena a závisí od mesačného predaja.

 

K dosiahnutiu pozície Star Agent (riaditeľ) a potom Star Diamond (diamantový riaditeľ) patria taktiež rôzne bonusy za vedenie, ktoré sa už neviažu k hĺbke siete, ale závisia od obratu celej skupiny. Podmienkou dosiahnutia pozície diamantový riaditeľ je umiestnenie riaditeľských pozícií v rôznych vetvách pod Tebou.

 

Podrobnejší popis nájdeš v Marketingovom pláne, ktorý je súčasťou štartovacieho manuálu.


Optimálne budovanie siete v obchode DXN


Najdôležitejší je rýchly štart!

 

V MLM je najdôležitejšie kopírovanie. Čím dlhší čas stráviš v tomto obchode bez výsledkov, tým bude potom ťažšie  podať pravdivý obraz o výnimočnosti tohto obchodu. Pokiaľ ale oslovení ľudia budú vidieť, ako ľahko a rýchle sa Tvoja sieť rozširuje, potom sa i oni  s radosťou pridajú.

 

Nezabudni, že len vtedy nebudeš mať stálych zákazníkov a nových spolupracovníkov, pokiaľ im  zatajíš tieto informácie! Povedz to osobne čo najväčšiemu počtu ľudí, pošli to známym na webovú adresu a uvidíš, že i oni sa rovnako ako Ty pridajú k tomuto úžasnému systému.

 

Meno:
E-mail:
Odkaz:
   
and type the word! captcha
zmeniť text

© Copyright DXN Europe 2009.