• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JU UŽ PO TISÍCROČIA
  POVAŽUJÚ ZA VEĽMI ÚČINNÚ
  LIEČIVÚ RASTLINU.
  LIEČIVÁ RASTLINA, KTORÁ
  ANI PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ NEMÁ
  ŽIADNE VEDĽAJŠIE ÚČINKY .
  PODPORUJE OBRANYSCHOPNOSŤ
  ORGANIZMU, SAMOLIEČBU.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" CELÝ PRIEBEH, OD PESTOVANIA
  AŽ PO PREDAJ JE POD
  KONTROLOU FIRMY.
 • ganoderma USKUTOČNI
  SVOJE SNY S DXN!
  TRVAJ NA SVOJOM ZDRAVÍ! BUĎ FINANČNE NEZÁVISLÝ! MAJ VYŠŠIU ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ! USKUTOČNI SVOJE SNY!
video PRIDAJ SA!
TERAZ!

Majiteľ web stránky

Csikos Ilona DXN Star Diamond

Csikos Ilona DXN Star Diamond

Sponsor ID: 310009373

Budapest

 

Zapíš sa na spravodaj

Krstné meno:

E-mail:

O výrobkoch:   Obchodná príležitosť

napíšte text

captcha
zmeniť text

Aktuálne:

DXN obsadilo prestížne 24. miesto na svete medzi spoločnosťami priameho predaja za rok 2015

Novinky

--------FREE REGISTRATION-------- ------------FOR DISCOUNT----------- ________________________________ https://eworld.dxn2u.com/index.php?r=account/registerb&mc=310009373

Vyhlásenie DXN Hungary o zaobchádzaní s informáciami a o ochrane osobných údajov.

DXN Hungary, ako prevádzkovateľ tejto stránky, cíti povinnosť, aby informovala svojich partnerov o používaní ich evidovaných údajov. Naše vyhlásenie obsahuje tie princípy a praktické metódy, podľa ktorých a pomocou ktorých DXN Hungary vzniknuté údaje a informácie spracuváva a ochraňuje.

 

Pri vytvorení princípov o ochrane údajov sme zobrali do úvahy so zvláštnou pozornosťou zákon LXIII z roku 1992-o ochrane osobných údajov a o verejných údajov pre verejnosť , a zákon VI. z roku 1998- o osobnej ochrane, o mechanickom spracovaní osobných údajov, stanovisko vydané národným zhromaždením a návrhy "ONLINE PRIVACY ALLIANCE".

1. Automaticky historizované informácie cez naše servery.
Naše servery automaticky registrujú IP- adresu užívateľov, operačné systémy, ktoré používajú a typ prehliadača a niekoľko iných informácií. Tieto informácie používame výlučne len sumarizovane a už v spracovanej forme, na opravu vyskytnutých chýb pri našich službách, v prospech zlepšenia ich kvality a na štatistické ciele. Poskytnuté údaje od užívateľov s inými údajmi v žiadnej forme nespájame.

2. K dispozícii dané osobné údaje
S osobnými údajmi , informáciami , ktoré nám boli dané k dispozícii zaobchádzame s najväčšou opatrnosťou, sú prísne dôverné, ku ktorým neoprávnené osoby nemajú prístup.

3. Zmazanie údajov
O zmazaní osobných údajov, ktoré nám boli dané k dispozícii, je povinný vlastník písomne(e-mail) informovať prevádzkovateľa stránky.

4. Linky
Naše služby obsahujú mnoho takých pripojených bodov(linky), ktoré vedú na iné stránky iných prevádzkovateľov. Za služobno - informačnú ochranu osobných údajov na týchto stránkach DXN Hungary nezodpovedá.


© Copyright DXN Europe 2009.